BELYSNING / Golvlampor / Golvlampfot 11611415
nr 1161 1415
Golvlampfot
Bergbom, 50/60-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 februari 2018
kl 19:11:09
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)